تامین برد الکترونیکی

 

خرید برد الکترونیکی

طراحی و سازنده برد الکترونیکی

برد های الکترونیکی که بخش مهمی از لوازم الکترونیکی هستند خود از اجزا و قطعات الکترونیکی مختلفی تشکیل شده اند که همگی روی برد نصب شده اند و اگر خراب شوند یا درست کار نکنند روی عملکرد برد الکترونیکی تأثیر گذار خواهند بود.
برد الکترونیکی ساده و برد الکترونیکی چند لایه از انواع بردها می باشند که در لوازم برقی مورد استفاده قرار می گیرند.

بردهای الکترونیکی و ماژول‌ها دارای انواع گوناگونی هستند

برد الکترونیکی دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها دارای کاربرد ها و مشخصه های گوناگونی هستند.

برای به انجام رساندن پروژه های الکترونیکی به طور حتما به این بردها نیاز است و از بخش های دارای اولویت محسوب می شوند.

جالب است بدانید که بیش از 90 درصد از بردهای PCB موجود در بازار به شکل یک صفحه تخت سفت و محکم طراحی‌شده‌اند و تنها حدود 10 درصد از این بردها انعطاف‌پذیر هستند
اگر بخواهیم انواع برد الکترونیکی رو مورد مقایسه قرار بدیم باید عنوان کرد که نوع تک لایه ی آن به نسبت به بقیه ی مدل ها از هزینه کمتری برخوردار است . و البته طراحی ساده تری هم دارد.

خازن

یکی از قطعات الکترونیکی روی مدار خازن ها هستند. خازن وظیفه دارد که بار الکتریکی را ذخیره کند. واحد اندازه گیری بار خازن فاراد است و معمولاً برای نشان دادن مقدار دقیق بار خازن از پیشوندهای نانو، میکرو و پیکو استفاده می شود.

خازن ها قادر به از دست دادن و بدست آوردن بار کامل در یک ثانیه هستند. به همین دلیل، معمولاً از خازن ها برای “فیلتر کردن” استفاده می شود. فیلتر کردن فرایندی است که هنگام افت منبع اصلی تأمین انرژی، منبع پشتیبان را به دست می گیرد تا داده ها از بین نرود و دوباره تنظیم نشود.
خدمات طراحی برد الکترونیکی ما مطابق با استانداردهای روز دنیا بصورت دقیق پیش می‌رود. پیروی کردن از این فرآیند باعث می‌شود ما بتوانیم پروژه‌های مشتریان خود را در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام دهیم.

سفارش ساخت برد مدار چاپی

ساخت برد الکترونیکی در تهران

قیمت ساخت برد الکترونیکی

روش های ساخت برد الکترونیکی

ساخت برد های مدار چاپی

ساخت انواع بردهای انالوگ و دیجیتال

مشاوره و طراحی و ساخت بردهای الکترونیک و اتوماسیون

ساخت مدارهای الکترونیکی

خرید برد الکترونیکی