سازنده برد الکترونیکی تهران

برد الکترونیکی یک قطعه سخت افزاری است که در وسایل برقی در کنار دیگر قطعات به کار گرفته می شود. اما جالب است بدانید که در واقع قطعات کوچک و متفاوتی بر روی برد دستگاه ها سوار هستند.
با توجه به تجربه زیادی که ما در طراحی بردهای الکترونیکی داریم؛ میتوانیم هر برد الکترونیکی آنالوگ، دیجیتال، قدرتی، منبع تغذیه سوئیچینگ را طراحی و تولید کنیم.

*مونتاژ کلیه بردهای الکترونیک و انواع قطعات الکترونیک نظیر
SMD .DIP BGA.LGA.QFN.DDR.HMC
*مونتاژ انواع بردهای مخابراتی از جمله تقویت کنندها و چیپ ها
*مونتاژ انواع آنتن ها و فیلترهای مخابراتی تافرکانس های بالا
*مونتاژ انواع کابل ها و کانکتورهای مخابراتی SMA .SMC ,غیره
*مونتاژ انواع سلول های خورشیدی و آرایه های خورشیدی
*طراحیPCB انواع بردها
کلیه روند طبق استاندارد و باتضمین کیفیت و پس شدن انواع تستهای محیطی

مورد دیگر در خرابی برد های الکترونیک که طیف گسترده تری از ریز اختلالات را در بر می گیرد، خرابی قطعات تعبیه شده روی برد است. ممکن است خرابی اتفاق افتاده از خازن یا ترانزیستور باشد. عموماً از یک ابزار برای اندازه گیری میزان هدایت جریان استفاده می شود

یکی از خدمات تخصصی در مجموعه ما برای مشتریان و عزیزان ارائه می شود تعمیر و فروش تخصصی انواع برد الکترونیک لوازم خانگی امروزه تمامی وسایل خانگی به دلیل به روز شدن و پیشرفت تکنولوژی توسط برد های کنترل کننده، کنترل می شوند .
تیم تخصصی شرکت آبتین تک تجربه زیادی در طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی دارد بنابراین شما می‌توانید با خیال آسوده ایده های خود را با ما درمیان بگذارید و آن را عملی کنید.

ما گروهی هستیم با سابقه طولانی در زمینه طراحی و مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی ، با تغییرات سفارشی طبق نیاز تولید کنندگان

با ما مشورت کنید👌

مشاور ، طراح و سازنده ی تجهیزات الکترونیکی

طراحی و ساخت برد الکترونیکی

تولید بردهای الکترونیکی، ساخت برد PCB

ساخت انواع برد های الکترونیکی

ساخت برد الکترونیکی ساده

طراحی و ساخت مدار چاپی