فروش برد لوازم خانگی

برد یکی از اصلی ترین قطعات در لوازم خانگی محسوب می شود که در انواع مختلف نیز می باشد
برد الکترونیکی مرکز اصلی عملکرد لوازم الکترونیکی مدرن است. در نتیجه طراحی برد لوازم خانگی ، موبایل و بسیاری دیگر از وسایل اطراف ما تاثیر مستقیمی بر شرایط زندگی ما دارد.

. امروزه در بیشتر شهر‌ها تعمیرات برد لوازم خانگی بطور گسترده و شبانه روزی در حال خدمات دهی می‌باشد.

اگر به دنبال بهترین برد الکترونیکی هستید ، ما یکی از بهترین تأمین کنندگان بردهای الکترونیکی از جمله برد لوازم خانگی هستیم.برای دریافت بهترین نتیجه برای پروژه PCB خود ، در مورد انتخاب مواد ، انتخاب اجزا و غیره مشاوره تخصصی بگیرید.می توانید از طریق شماره های ثبت شده در سایت با ما در تماس باشید و ما می توانیم مشکلات فعلی شما را حل کنیم.

فروش انواع برد الکتریکی

فروش برد الکترونیکی در انواع مدل می باشد اگر نیاز به فروشگاه برد الکترونیکی دارید می توانید با ما همراه شوید.

قطعات به کار رفته در این مدار از نوع مرغوب بوده و این برد دارای ۱۲ ماه ضمانت می باشد. این برد با توجه به سفارش مشتری به دو صورت ۷ آمپر و ۱۰ آمپر قابل تغییر می باشد

مقاومت یکی از پرکاربرد ترین قطعات در بردهای الکترونیکی است ، مقدار هر مقاومت از روی رنگهای بدنه آنها قابل تشخیص میباشد ، برای تست سالم بودن یک مقاومت ابتدا مقدار اهم آن را از طریق تطابق رنگهای بدنه آن با جدول محاسبه مقدار مقاومت ها محاسبه می کنیم و سپس مولتی متر را روی حالت تست مقاومت یا اهم متر قرار می دهیم و به دو سر مقاومت میزنیم

ما می توانیم هر نوع بردی را که در نظر دارید؛ طراحی و تولید کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران واحد فنی تماس بگیرید و سفارش طراحی خود را ثبت کنید.

این شرکت آمادگی دریافت انواع سفارش تولید برد لوازم خانگی را دارا میباشد و می توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره یا سفارش گذاری تماس حاصل نمایید.

تعمیرات برد لوازم خانگی

فروش برد لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی در کرج

تعمیرات برد لوازم خانگی در تهران

تولید و تعمیرات برد لوازم خانگی

توزیع برد لوازم خانگی تهران

خرید و فروش تعمیربرد لوازم خانگی

طراحی و ساخت برد لوازم خانگی