خدمات مونتاژ برد الکترونیکی

طراحی مونتاژ برد الکترونیکی

ساخت مونتاژ برد الکترونیکی

در عصر کنونی از بردهای الکترونیکی در ساخت محصولات الکترونیکی استفاده های بسیاری میشود. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی مونتاژ این بردها به صورت تمام اتوماتیک انجام میشود
بردهای الکترونیکی در صنعت کاربرد بسیاری داشته و از انواع مختلف این بردها در صنایع مختلف به منظور انجام کارهای صنعتی استفاده می گردد

در حوزه الکترونیک مفهوم کار مونتاژ این است که قطعات الکترونیکی نظیر مقاومت ، خازن ، سلف ، IC ، LED و… را روی برد مدارچاپی(PCB) سوار می کنیم که این خود به دو صورت دستی و اتوماتیک (ماشینی) انجام می شود .

یکی دیگر از فعالیت های شرکت آبتین تک مونتاژ بردهای الکترونیکی به صورت دستی می باشد که با تجربه ی بالا و داشتن مشتریان بنام در ایران به جرات میتوان گفت که این شرکت در زمینه مونتاژ بردهای الکترونیکی به صورت دستی و نیمه اتوماتیک یکی از بهترین ها می باشد.

لحیم کاری برای اتصال قطعات الکترونیکی به هم یا به مدار ،اتصال مناسب سیم ها به هم و… بکار می رود . برای انجام لحیم کاری باید دقت فراوان نمود تا قطعات لحیم شده به صورت محکم و مناسب به هم یا به مدار متصل گردند .
قطعاتی که در انواع بردهای الکترونیکی به کار می روند از لحاظ شکل ظاهری در دو دسته SMD و DIP قرار می گیرند. در هنگام طراحی PCB اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار داد نوع قطعات به کار رفته در آن می باشد.

مونتاژ و تولید انبوه انواع برد الکترونیکی

مونتاژ و تولید انبوه انواع برد الکترونیکی صنعتی و پزشکی،مونتاژ بردهای dip و smd ،مونتاژ LED و مونتاژ انواع قطعات الکترونیکی و انواع بردهای الکترونیکی به وسیله وان قلع(برای بردهای DIP) و شابلون استنسیل (برای بردهای SMD ) انجام میپذیرد.

زمانی که برای مونتاژ یک برد الکترونیکی در نظر گرفته می شود با توجه به نوع برد می تواند کاملا متفاوت باشد. این زمان برای مونتاژ برد به صورت دستی بسیار بیشتر خواهد بود.
رای مونتاژ بردهای الکترونیکی غیر حساس که دارای شرایط ویژه جهت مونتاژ نمیباشند، پلان مونتاژ معمولی است که ارزان ترین قیمت ممکن با کیفیت مناسب میباشد

تولید مونتاژ برد الکترونیکی

توزیع و فروش مونتاژ برد الکترونیکی

تولید برد های الکترونیکی SMD و بردهای DIP

 تولید ارزان و سریع با دستگاه های مونتاژ SMD

نصب و قرار دادن قطعات الکترونیکی بر روی بردهای الکترونیکی

مونتاژ انواع بردهای الکترونیکی SMD و DIP توسط کادر مجرب با کنترل کیفیت

لحیم کاری (قلع کاری) بردهای مدار چاپی

مونتاژ برد های الکترونیک دیپ و smd با کادری مجرب با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت