خدمات مونتاژ پی سی بی

مونتاژ پی سی بی

 

pcb مخفف Printed Circuit Board يا همون مدار چاپي الكترونيكي است. بُرد مدار چاپی شامل مجموعه‌ای از مدارهای الکتریکی بوده و می‌تواند یک طرفه (یک لایه مس)، دو طرفه (دو لایه مس) و یا حتی چند لایه باشد

پی سی بی ها در بسیاری از قطعات و انواع دستگاه های الکترونیکی شبیه تلویزیون ،موبایل ، دوربین دیجیتال، اجزای کامپیوتر شبیه کارت گرافیک ،مادر برد و غیره یافت می شوند.
بردهای انعطاف پذیر محکم ،شامل لایه های مختلف از پی سی بی انعطاف پذیرند که به یک شماره از لایه ی پی سی بی محکم متصل می شوند.

برد محکم , انعطاف پذیر در شکل نشان داده شده است و در تلفن های سلولی ، دوربین های دیججیتالی و اتوموبیل و غیره استفاده می شود.

طراحی و مونتاژ  PCB

طراحی PCB و مسیریابی یک روند تکراری است. ممکن است چندین بار طرح خود را تغییر دهید تا به طرح بهینه برسید. دانش و تجربه الکترونیکی در کنار هنر، خلاقیت و شکیبایی، راهگشا خواهد بود.
با تولید مدار چاپی دولایه برخی محدودیت ها در تولید محصولات برداشته شد و تولید برد های دو لایه با قابلیت مونتاژ در هر دو روی PCB امکانات گسترده ای پیش روی طراحان صنعتی و الکترونیک قرار داده است.

مونتاژ بردهای الکترونیکی PCB با قطعات SMD توسط دستگاههای اتوماتیک و با بالاترین کیفیت در آبتین تک انجام می گردد

آبتین تک مفتخر است که با بیش از ربع قرن سابقه در امر تولید PCB ، انواع برد مدارچاپی را با بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت برای شما عزیزان تهیه نماید.

از دیگر خدمات شرکت خدمات مونتاژ SMD این شرکت , ارائه مند کلیه نیاز های شرکت های صنایع الکترونیک از جمله چاپ و ساخت شابلون استنسیل , تهیه قطعات الکترونیک از مبدا , مهندسی معکوس مدارات الکترونیک و طراحی PCB طبق استاندارد های
IPC و همچنین خدمات ساخت و تولید PCBدر اختیار جامعه صنایع الکترونیک ایران می باشد

ارائه دهنده خدمات؛ طراحی مدار ، چاپ PCB، مونتاژ مدارهای SMD و DIP

ارائه تمامی خدمات مونتاژ برد الکترونیکی

تامین مونتاژ (OEM)، مونتاژ (EMS)، پی سی برد (PCB).

خدمات مونتاژ برد های الکترونیکی با بهترین و به روز ترین دستگاه های مونتاژ

 کلیه خدمات مونتاژ بردهای SMD ، THD به صورت مجزا یا میکس داخل کارخانه

مونتاژ بردهای مدار چاپی به روش DIP با كیفیت بسیار بالا به صورت دستی

تولید و مونتاژ انواع برد مدار چاپی (PCB)

ارائه دهنده خدمات مونتاژ قطعات smd بردهای الکترونیک و روشنایی